Salon to miejsce, w którym najczęściej odpoczywamy. Warto zatem stworzyć odpowiednią przestrzeń do tego, aby nasz relaks był najlepszej jakości. Nowoczesne, wygodne i bardzo funkcjonalne narożniki są kwintesencją domowych salonów. Te funkcjonalne meble, odpowiednio dobrane do pomieszczenia potrafią nadać designerskiego charakteru całej przestrzeni. Doskonale nadają się do samodzielnego wypoczynku, jak również świetnie sprawdzają się podczas odwiedzin gości.

Rozkładane narożniki do salonu

Narożniki z funkcją spania są połączeniem trzech elementów: wygodnej sofy, szezlongu i fotela. Dzięki temu użytkownicy mogą wypoczywać w sposób, jaki jest dla nich najwygodniejszy – na siedząco lub leżąco. Większość modeli posiada dodatkowo funkcje rozkładania, dzięki której mebel z powodzeniem może posłużyć jako łóżko. Dlatego też doskonale sprawdzi się jako alternatywa dla tradycyjnej kanapy.

Postaw na wielofunkcyjność

Rozkładane narożniki wpływają przede wszystkim na oszczędność miejsca w czasie aranżacji pomieszczeń. Doskonale sprawdzą się w niewielkich mieszkaniach, gdzie brakuje odpowiedniej przestrzeni na zestaw mebli wypoczynkowych. Narożnik może być z powodzeniem umiejscowiony również w sypialni czy pokoju dla dziecka. Meble tego rodzaju są na tyle duże, że mogą również posłużyć jako łóżko małżeńskie. W ciągu dnia nie zabiera przy tym cennej przestrzeni, dzięki czemu poszczególne pomieszczenia wydają się być bardziej przestronne.

Wachlarz możliwości aranżacyjnych

Popularność rozwiązań tego typu sprawia, że w sklepach można znaleźć wiele różnorodnych narożników. Dzięki temu każdy może znaleźć taki mebel, który będzie pasował do ogólnego wystroju wnętrza. Oznacza to, że wybór rozkładanego narożnika nie musi być podyktowany jedynie praktycznością. Jednocześnie może on idealnie sprawdzać się w pomieszczeniach pod względem aranżacyjnym, a także posiadać możliwość zmiany wystroju. Część z dostępnych modeli na rynku posiada dodatkowo praktyczne półki i pojemniki, które przyczyniają się do zwiększenia funkcjonalności mebla.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here