Hybrydy mają tyle zalet, że nieustannie wygrywają z innymi rodzajami manicure. Ich wykonanie zajmuje trochę czasu, ale wizyta w salonie pozwala się odprężyć i w pełni zrelaksować. Kobiety traktują je podobnie jak wizyty w salonie fryzjerskim. Szczególnie jeśli chodzą do świetnych specjalistów, którzy wiedzą jak wprowadzić miłą atmosferę w trakcie zabiegu. Taki salon znajdziesz szybko, jeśli zapoznasz się z poradnikiem http://www.manukazdrowie.pl/poszukujesz-dobrego-fryzjera-w-rzeszowie-zanim-zadzwonisz-do-przyjaciolki-sprawdz-tutaj/. Wizyty wówczas stają się przyjemne, a kolejne zabiegi zawsze są wyczekiwane.

Jak wykonuje zabieg profesjonalna manikiurzystka?

Nałożenie hybrydy różni się od nakładania zwykłego lakieru. Manicure hybrydowy to proces, który przebiega w kilku etapach, a każdy z nich wymaga odpowiedniego podejścia i precyzji w wykonaniu. Tylko wówczas można liczyć na spektakularne efekty utrzymujące się nieskazitelnie przez najbliższe kilka tygodni.

Wybierając stylistkę, szukaj sprawdzonego salonu z dobrymi opiniami. Doświadczenie i precyzja grają tutaj pierwsze skrzypce. Sprawdzony salon znajdziesz np. na stronie https://www.moment.pl/paznokcie/manicure/torun, gdzie dodatkowo sprawdzisz zakres świadczonych usług i błyskawicznie umówisz się na wizytę przez internet. Zaletą tego serwisu jest także to, że przypomni Ci o zbliżającym się terminie wizyty.

OK, wracając do zabiegu, stylistka w pierwszej kolejności zdezynfekuje Twoje dłonie i oczyści paznokcie. Następnie nada im odpowiedni kształt oraz zmatowi płytkę i odsunie skórki. Po tym zabiegu musi przeczyścić płytkę specjalnym cleanerem. Po przetarciu każdego paznokcia wacikiem bezpyłowym, zwilżonym w specjalnym cleanerze, przychodzi czas na nałożenie bazy. Baza to bezbarwny lakier hybrydowy, który wygładza płytkę paznokcia i gwarantuje odpowiednią przyczepność. Po nałożeniu bazy stylistka musi ją utwardzić pod specjalną lampą UV. Po kilku minutach baza jest sucha i utwardzona. Wówczas znowu należy przetrzeć paznokcie cleanerem w celu usunięcia warstwy dyspersyjnej. Teraz można nałożyć wybrany kolor, oczywiście sięgając po specjalny lakier hybrydowy. Po nałożeniu koloru paznokcie utwardzamy znowu pod lampą. Następnie po raz kolejny przecieramy je cleanerem i zwykle nakłada się kolejną warstwę koloru. Dwie warstwy koloru sprawią, że będzie on odpowiednio nasycony. Po utwardzeniu ostatniej warstwy koloru znowu przecieramy paznokcie cleanerem. Teraz przyszedł czas na top. Top to bezbarwny lakier nadający całości aksamitnego połysku i utwardzający całą stylizację. Po utwardzeniu topu stylistka ostatni raz przetrze paznokcie cleanerem i wetrze w skórki oliwkę odżywiającą. Na tym kończy się zabieg.

Tak w teorii wygląda wykonanie manicure hybrydowego przez stylistkę. Oczywiście można stylizację urozmaicić poprzez dodanie różnorodnych dekoracji, zdobień czy cekinów. Wszystko zależy od wymogów klientki i oczywiście zdolności stylistki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here