Istnieje wiele sprzętów, które umożliwiają nam spalenie tkanki tłuszczowej oraz pozbycie się zbędnych kilogramów, a przy okazji usunięcie cellulitu i uelastycznienie skóry. Jednym z nich są platformy wibracyjne. O co chodzi w ich użytkowaniu? Sprawdź!

Zobacz też: https://www.uroda.info.pl/platformy-wibracyjne-a-redukcja-tkanki-tluszczowej/

Platforma wibracyjna

To urządzenie, które ma za zadanie wprawić nasze ciało w ruch oraz mięśnie, które posiadamy. Ruch wibracyjny ma wzmacniać efekty naszego treningu. Sprawia on również, że dłużej możemy wytrzymać w jednej pozycji, a także pomaga zwiększać intensywność treningu.

Platformy wibracyjne kupisz w większości sklepów, które posiadają sprzęt fitness.

Do zalet platform wibracyjnych zalicza się poprawę samopoczucia psychicznego, poprawę kondycji mięśnie, zaangażowanie do pracy wszystkich części ciała, zwiększenie elastyczności stawów, więzadeł oraz ścięgien, poprawienie stanu skóry, zmniejszenie cellulitu, spalanie tkanki tłuszczowej, zwiększenie metabolizmu, wspomaganie pracę układu krwionośnego oraz hormonalnego, wspomaganie regeneracji organizmu, redukcję bólu, oczyszczenie organizmu z toksyn, a także poprawę koordynacji motorycznej.

Jak na niej ćwiczyć?

Wystarczy, że staniesz na platformie wibracyjnej i oprzesz się lekko rękami oraz wykonasz pełne przysiady, możesz również wykonywać przysiady bułgarskie, wówczas stań na jednej stopie, a drugą oprzyj o podłogę.

Jeśli chcesz, możesz także wykonać plank na platformie wibracyjnej, oprzyj łokcie na platformie, a zadarte palce ułóż na podłodze i trzymaj przez trzydzieści sekund. Pamiętaj by mieć proste plecy i napięty brzuch.

Wykonaj również pompki, opierając się dłońmi o platformę, a także unoszenia tułowia z jej wykorzystaniem. Kombinacji ćwiczeń jest bardzo dużo, wszystko zależy od tego co wymyślisz oraz co chcesz zrobić.

Możesz również zrelaksować się z wykorzystaniem platformy, wówczas wystarczy, że będziesz na niej stać i poddawać się wibracjom, które pozwolą ci się odprężyć i zrelaksują twoje zmęczone ciało!

Przeczytaj też: http://www.cyber-fly.pl/wybrac-sprzet-treningow-domu/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here