Pinterest – serwis społecznościowy dzielący się inspiracjami wizualnymi – stworzył ranking trendów, które będą nas najbardziej inspirowały w 2021 roku. Przekonaj się, co może karmić Twój umysł i ciało jeszcze w tym roku. 

Przeczytaj też: https://www.daysandplaces.pl/trendy-2021/

Dalsze podróże

Według Pinterest największą inspiracją do podróżowania będzie samochód. Wszelkiego rodzaju czynności związane z autem – wycieczki, kino czy randki samochodowe – będą zachęcały nas do aktywnego spędzania wolnego czasu. Będziemy skorzy do wyjazdów w inne, mniej znane dla nas tereny. 

W 2021 roku przez trwającą pandemię będziemy też spragnieni podróży do ciepłych krajów. Pobyt w luksusowych hotelach i wylegiwanie się na plaży z kolorowym drinkiem w dłoni to jedno z najpopularniejszych marzeń użytkowników Pinteresta. 

Eksperymenty z domowym jedzeniem

Według Pinteresta 2021 rok upłynie nam pod znakiem domowego jedzenia. Przez trwającą pandemię coraz chętniej będziemy sięgać po przepisy, które będziemy mogli wykonać samodzielnie. Ochoczo będziemy eksperymentować w kuchni z potrawami inspirowanymi smakami z całego świata. Będziemy także częściej zwracać uwagę na jakość pożywienia oraz atrakcyjny sposób podania swoich kulinarnych wariacji. 

Przytulne wnętrza

Jednym z najbardziej popularnych trendów wskazanych przez Pinterest są lampki LED, które nadadzą salonowi lub sypialni przytulnego charakteru. W szczególności wybierzemy białe i niebieskie światełka. W 2021 roku postawimy na minimalizm. W naszych domowych wnętrzach pojawi się więcej drewna i neutralnych, jasnych barw. W szczególności zainspirujemy się stylem Japendi, który jest połączeniem skandynawskiego i japońskiego designu. 

Trendem na 2021 rok jest chęć nieustannego przearanżowywania domowej przestrzeni. Wszystko przez pandemię, przez którą dużą część czasu spędzamy we własnych czterech kątach. Z tego powodu wielu z nas jest bardziej skora do przemeblowania pokoju tak, aby wyraźnie wydzielić strefy domową i biurową tzw. cloffice, w której będziemy pracować zdalnie.

Zobacz także: http://www.magazynstyle.pl/sprawdzone-modele-samochodow-ranking-najmniej-najbardziej-awaryjnych-aut/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here