Posiadanie „niepełnych” warg, opadniętych kącików ust, deformacji kości policzkowych, zmarszczek i bruzd nie jest już wyrokiem, z którym każdy musi się pogodzić. Dzisiaj mamy ten komfort, że posiadamy dostęp do wielu różnych technik, nieinwazyjnie poprawiających estetykę różnych fragmentów ciała. Jednym ze związków, który zrobił największą karierę (a jego sława wciąż rośnie) jest kwas hialuronowy. Dzięki niemu pozbędziemy się większości wad estetycznych, związanych z wyglądem policzków, ust i twarzy.

Wypełnianie ust i niwelowanie zmarszczek – różne zastosowanie kwasu hialuronowego

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to nie jedyna możliwość wykorzystania tego związku chemicznego. Znajduje on szerokie zastosowanie także w innych dziedzinach, będąc niezwykle pożytecznym kwasem. Przykładem innego zastosowania kwasu hialuronowego jest na przykład okulistyka – niektóre krople do oczu zawierają ten związek. Ponadto kwas hialuronowy znajdziemy także w wielu kosmetykach, suplementach diety, a nawet w lekach.

Wypełnianie ust – jak podaje się kwas hialuronowy?

Pacjentka nie musi być specjalnie przygotowana na przyjęcie dawki kwasu. Zaleca się aby kilka dni wcześniej nie spożywać alkoholu oraz nie korzystać z leków, które mogłyby działać rozrzedzająco na krew. Poza tym nie ma przeciwwskazań, które zmuszały by pacjentkę do zrezygnowania z zabiegu upiększającego usta. Pacjentka może odczuwać ból związany z iniekcją kwasu do tkanki, w związku z czym miejsce nakłucia znieczula się (najczęściej kremem znieczulającym). W zależności od oczekiwanych efektów można wstrzyknąć różną ilość kwasu. Najczęściej wartość będzie oscylować między 1 a 2 mililitry kwasu. Jest to optymalna ilość, która pozwala zauważyć spore efekty.

Gdzie zdecydować się na wypełnianie ust? Powiększanie ust Katowice, Kraków, Wrocław

Jednym z największych dylematów, dotyczących zabiegu powiększania ust jest kwestia wyboru odpowiedniego miejsca do wykonania zastrzyku. Powiększanie ust kwasem hialuronowym staje się coraz bardziej powszechnym zabiegiem, na który zdecydowało się już wiele Polek. Dzięki popularyzacji tej metody kosmetycznej, możliwe jest skorzystanie z usług iniekcji kwasu w różnych miastach w Polsce – oferują powiększanie ust Katowice, Warszawa, czy chociażby Kraków i Wrocław. Także w mniejszych miastach w Polsce znajdziemy gabinety, w których wykonywane są tego typu usługi. Głównym czynnikiem, który pozwoli nam zdecydować się na daną usługę nie powinna być cena, ani miejsce, lecz opinie byłych pacjentek o jakości usług!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here