Producent pojemników plastikowych Schoeller Allibert zapewnia kompleksową obsługę klienta od wysłuchania jego wymagań i potrzeb, poprzez zaofertowanie odpowiednio dopasowanych produktów, ich przywóz na umówiony adres oraz podpisanie umowy za ciągłość logistyczną dostaw plastikowych pojemników potrzebnych danemu klientowi.

Schoeller Allibert

Producent elementów plastikowych Schoeller Allibert istnieje od ponad pięćdziesięciu lat i dzięki swojemu doświadczeniu zdobytemu przez te wszystkie lata usługi i produkty najwyższej jakości, dzięki czemu zadowoleni klienci wracają po więcej. Pojemniki plastikowe producent oferuje w szerokim asortymencie dostępnym do wglądu na swojej stronie internetowej. Są to między innymi duże kontenery składane, małe pojemniki składane, plastikowe skrzynie, plastikowe palety, wózki dolly, czy zamykane pojemniki na napoje i skrzynie transportowe plastikowe.

Branże

Produkty oferowane przez Schoeller Allibert znalazły zastosowanie w wielu branżach, które z powodzeniem i wygodą korzystają z jego pojemników i usług. Branże to między innymi: handel, przetwórstwo żywności, motoryzacja, rolnictwo, napoje.

Usługi

Oprócz wynajmu i sprzedaży swoich produktów Schoeller Allibert oferuje kompleksowe usługi, które prowadzą klienta od samego początku współpracy do samego końca. Jeżeli w standardowej ofercie klient nie znajdzie tego, czego potrzebuje każdy produkt może zostać wykonany specjalnie dla niego w wymiarach, jakich potrzebuje.

Dbałość o pracowników i klientów

Pracownicy Schoeller Allibert są stale szkoleni, a stały dostęp do dobrych warunków pracy i odpowiednich narzędzi do pracy zapewnia im motywację do nauki i kształcenia się w odpowiednim warunku, aby jeszcze lepiej dopasować swoje umiejętności do pracy z bardziej i mniej wymagającymi klientami, którym mają być zaproponowane usługi na najwyższym poziomie bez względu na wielkość zamawianych towarów i usług.

Jaka działa filozofia 360?

Jest to kompleksowe zajęcie się klientem, które w kilku punktach można określić następująco:

1. Analiza oszczędności logistycznych
2. Projektowanie i konstruowanie
3. Produkcja i kontrola jakości
4. Propozycje i kampanie marketingowe
5. Usługi recyklingu

Warto zainwestować w firmę, która zna się na rzeczy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here