Kto z nas nie marzy o relaksującym masażu? Wiemy doskonale, jakie właściwości odprężające, ale i relaksujące posiada dobrze wykonany masaż. Na rynku można znaleźć mnóstwo ogłoszeń z tego typu usługami, a mnogość ich rodzajów pozwala wybrać właściwy dla swoich potrzeb. Często jednak sami możemy zrobić taki masaż i to w zaciszu domowym.

Łóżko do masażu – rozmiar

Jeśli już zdecydujemy się na przeprowadzanie masażu w swoim własnym domu, a obiektem działań ma być ktoś bliski, to warto jest zaopatrzyć się w odpowiednie łóżko do masażu. Przede wszystkim ważne przy wyborze łóżka będzie to, aby jego rozmiar odpowiadał typom budowy domowników.

To, czy ktoś jest szczupły czy nieco bardziej zbudowany, będzie miało znaczenie przy dokonywaniu wyboru właściwego łóżka do masażu. Musi ono być dostatecznie duże, aby mógł się zmieścić na nim każdy. Często, gdy nie mamy takiej pewności, warto udać się do takiego salonu z łóżkami do masażu i zapytać o poradę. W internecie również znajdziemy sporo informacji o wyborze łóżek.

Regulacja łóżka do masażu

Czasy, w których łóżka do masażu miały stałą wysokość, odeszły do lamusa. Obecnie na rynku większość takich łózek posiada regulację ustawienia wysokości. Odpowiednio dobrany stół musi posiadać kilka opcji regulowania wysokości, ponieważ zakres wykonywanego masażu zależny jest od jego rodzaju.

W tym przypadku także musimy brać pod uwagę, w znacznym stopniu, wzrost wykonującego masaż. Oczywiście regulacja ustawień wysokości łóżka do masażu pozwala wykonywać go każdemu z domowników, bez względu na wzrost. Jest to duże ułatwienie względem starszych modeli o stałym ustawieniu wysokości.

Łóżko do masażu rekreacyjne a profesjonalne- różnice

Przede wszystkim różnice pomiędzy łóżkiem rekreacyjnym a profesjonalnym zawierają się w jakości użytych materiałów użytych do tych stołów. Profesjonalne łóżka do masażu z tego też powodu są znacznie droższe.

Drewniane łóżka do masażu wykonuje się z wysokiej jakości drzew i pozbawione są sęków oraz pęknięć. Skonstruowane są z mocniejszych części drzewa, przez co są zdecydowanie mocniejsze i trwalsze. Łóżka do masażu domowego cechują się za to dobrym stosunkiem ceny do ich jakości, ale nie są już tak wytrzymałe.

Łóżka do masażu dostępne są w ofercie beautysystem.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here