Bezpieczeństwo naszego dziecka powinno być dla nas podstawowym aspektem wychowania. Dzisiejszy pędzący świat, spycha nas w niskogatunkowe produty chińskie, i masowe sprzedaże w supermarketach. Jednak czy takie foteliki samochodowe zapewnią naszemu potomstwu odpowiednie bezpieczeństwo podczas podróży?

Kupując samochód, bardzo często stawiamy na bezpieczeństwo. Chcemy aby auto miało liczne poduszki powietrzne, systemy trakcji, czujniki, i pełno elektroniki. To wszystko ma zapewnić nam spokój i pewność podczas jazdy. Systemy takie jak poduszki powietrzne, czy pasy bezpieczeństwa zadziałają dla dorosłego. Bezpośrednim gwarantem bezpieczeństwa dla naszej pociechy są jednak foteliki samochodowe. Tylko te z licznymi atestami odpowiednich instytutów powinny być brane przez nas pod uwagę.

Poszukując bezpiecznych i atestowanych fotelików powinna zainteresować nas oferta firmy Maxi Cosi. W ofercie znajdziemy produty posiadające odpowiednie certyfikaty. Jednym z najważniejszych badań bezpieczeństwa fotelików samochodowych są testy przeprowadzane przez ADAC. Maxi Cosi ma w ofercie foteliki samochodowe spełniające normy i testy. Takie produkty w spokoju możemy zakupić, i zapewnić komfort naszemu dziecku. Foteliki z oferty firmy, posiadają oceny sięgające nawet do 80% skuteczności ochrony (4 na 5 gwiazdek). Produkty spod marki Maxi Cosi cechują się wysoką jakością wykonania i użytych materiałów. Nasze dziecko będzie podróżować nie tylko bezpiecznie, ale również komfortowo.

Warto wspomnieć jeszcze o najtańszych modelach z supermarketów. Oczywiście pomijając fakt, że wielobranżowy market to nie miejsce na takie zakupy. Foteliki samochodowe pochodzące z chińskich produkcji nie posiadają żadnych testów bezpieczeństwa. Idąc dalej, nie mają nawet spełnianych norm jakościowych co do materiałów, plastików, czy użytych farb i barwników. Tanie foteliki odlewane z odpadów materiałowych, nie zapewnią żadnego bezpieczeństwa naszemu dziecku.

Chcąc lepiej zgłębić wiedzę o bezpiecznej podróży z maluchem, i wyborze fotelika do auta. Koniecznie odwiedź stronę: askot.pl

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here