Twoje rzęsy nie są tak gęste i długie, jak te hollywoodzkich gwiazd? Marzysz o tym, by uzyskać głębokie spojrzenie i piękną oprawę oka? Kosmetologia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i oferuje Ci kilka metod na przedłużenie rzęs! Poznaj pięć najpopularniejszych technik i dowiedz się, na czym polegają oraz jaki efekt możesz dzięki nim uzyskać. Wybierz najlepszą metodę dla siebie i umów się na wizytę w najlepszym salonie w Twojej okolicy!

Kobieta potrafi o siebie zadbać

Każda kobieta potrafi o siebie zadbać, a dzisiejsze możliwości pozwalają nam jeszcze lepiej podkreślić walory swojej urody. Regularne wizyty u fryzjera czy kosmetyczki to już dla większości z nas część pielęgnacyjnego rytuału. Chętnie wykonujemy również manicure, który dzięki nowoczesnej technologii pozwala uzyskać trwały efekt utrzymujący się nawet do kilku tygodni. Mało tego! Coraz częściej decydujemy się wykonywać popularny manicure w domu. Jeśli też jesteś posiadaczką zestawu do domowej hybrydy, koniecznie zajrzyj również do innego artykułu o tym, jak poprawnie wykonać manicure hybrydowy. To bogate źródło  informacji! Kolejnym trwałym efektem upiększającym, który możemy uzyskać, jest zabieg przedłużania rzęs. Niestety ten zabieg nie jest możliwy do wykonania w domu. Wymaga precyzji i dokładności, a także elementarnej wiedzy i doświadczenia. Jednak wykonany profesjonalnie, niejedną kobietę wprawia w osłupienie. Efekty są oszałamiające i co najważniejsze, bardzo naturalnie wyglądają!

Najpopularniejsze metody przedłużania rzęs

Zanim wymienimy te pięć najpopularniejszych technik, pamiętaj, że nie tylko chęć uzyskania efektu będzie decydować o wybranej metodzie. Jeśli udasz się do profesjonalnego studia, a takie znajdziesz za pomocą https://www.moment.pl/rzesy/przedluzanie-rzes/bydgoszcz, to stylistka najpierw będziesz musiała sprawdzić stan zdrowia Twoich naturalnych rzęs. Dopiero po dokładnej analizie i wykluczeniu ewentualnych przeciwwskazań, będzie możliwe dobranie najlepszej metody. Doświadczenie i wiedza stylistki okazują się tutaj być nieocenione. Uwierz mi, że warto zdać się na nią, szczególnie jeśli będzie to pierwszy taki zabieg w Twoim życiu.

A teraz przejdźmy do metod. Oto 5 najpopularniejszych:

  • metoda 1:1,
  • metoda 2D,
  • metoda 3D,
  • metoda mieszana,
  • metoda Blink&Go lub Quick Lashes.

Dla wielu z was pewnie te nazwy niewiele mówią, prawda? Już biegniemy z wyjaśnieniami. Otóż metoda 1:1 polega na doklejeniu po jednej sztucznej rzęsy do każdej prawdziwej. To najlepszy sposób na naturalne przedłużenie rzęs, który pozwala uzyskać spektakularne efekty. Jeśli natomiast zależy Ci na dodatkowym ich zagęszczeniu, to zapewni taki efekt metoda 2D. Polega ona na doklejeniu 2 sztucznych włosków do jednej naturalnej. Jeszcze większe zagęszczenie uzyskasz, wybierając metodę 3D. Tak, dokładnie tak jak podejrzewasz, polega ona na doklejeniu 3 włosków. W metodzie mieszanej zaś stylistka dokleja rzęsy zależnie od potrzeby. Może na przykład podkreślić bardziej zewnętrzne kąciki, doklejając w nich rzęsy metodą 2D a resztę wykonać metodą 1:1. Chodzi o to, że dowolnie, zależnie od potrzeb miesza kilka metod. Efekt jest jeszcze bardziej naturalny. Ostatnia metoda, czyli Blink&Go (można spotkać się też z nazwą Quick Lashes), to  najszybszy sposób na przedłużenie rzęs. Niestety również i najmniej trwały. W porównaniu do ponad godzinnych zabiegów z wykorzystaniem poprzednich metod ta technika zajmuje zaledwie 30 minut! To najszybszy sposób na przedłużenie rzęs, który sprawdzi się głównie na wyjątkowe okazje np. ślub czy sesja zdjęciowa.

Już wiesz, jakie są metody i gdzie najlepiej wykonać zabieg. Teraz wystarczy umówić się na wizytę i przekonać osobiście, jak przyjemne to doświadczenie i jak bardzo ułatwia codzienny makijaż!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here