Coraz więcej pań marzy o pięknym, jędrnym i kształtnym biuście. Nie wszystkie bowiem zostały obdarzone przez naturę takimi pięknymi piersiami. Również czynniki takie jak ciąża, karmienie piersią czy nagły spadek wagi sprawiły, że biust nie prezentuje się już tak dobrze. Co wówczas można zrobić? Gdzie szukać pomocy? Na jakie zabiegi warto zwrócić uwagę?

1. Metody powiększenia biustu

W Polsce przez wiele lat najbardziej popularną i powszechnie stosowaną metodą powiększenia biustu była operacja wszczepienia implantów. Wszczepienie implantów to jednak dość poważny i ryzykowny zabieg chirurgiczny, który zarówno przed jak i po zabiegu wymagał od pacjentki sporo wyrzeczeń. Takie powiększenie biustu rodziło również ryzyko wystąpienia odczynu alergicznego, które powodowało nieprzyjęcie przez ciało implantów. Dodatkowo, bardzo często spotykało się kobiety, które miały nieprawidłowo dobrane implanty do figury, co powodowało, iż ich biust wyglądał zupełnie nienaturalnie.

2. Powiększanie biustu kwasem hialuronowym

Taki zabieg powiększania biustu jest znany w gabinetach medycznych od paru lat, jednak dopiero w ostatnim czasie panie chętnie zaczęły z niego korzystać. Dlaczego? Jest on całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny. Kwas hialuronowy znany powszechnie jako wypełniacz zmarszczek czy środek do wypełnienia ust – sprawdza się teraz przy powiększaniu biustu. Kwas ten w związku z tym, iż występuje w tkankach u człowieka, tolerowany jest w organizmie.

3. Efekty zabiegu

Powiększanie biustu kwasem hialuronowym daje bardzo subtelny i delikatny efekt. Biust wygląda bardzo naturalnie, wedle życzenia klientki jest powiększony (w zależności od ilości kwasu) oraz ujędrniony. Ogromnym plusem jest fakt, iż po zabiegu pacjentka nie posiada żadnych blizn ani siniaków (jak ma to miejsce w przypadku implantów). Minusem takiego zabiegu jest jednak trwałość. By efekt się utrzymywał, należy powtarzać zabieg co 12 miesięcy, gdy kwas ma to do siebie, iż po pewnym czasie wchłania się.

4. Powiększenie biustu cena

Powiększenie biustu cena w przypadku kwasu hialuronowym zaczyna się od 3000 zł za około 10 ml. Całkowite powiększanie biustu cena zależeć będzie od wielkości jaką jego właścicielka będzie chciała otrzymać, od rodzaju kwasu czy od samego gabinetu. Im większy biust chce się otrzymać, tym koszt będzie większy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here