Firma Wokader, która zlokalizowana jest w Rzeszynie – Wypędach koło Warszawy, zajmuje się produkcją przyczep. W ofercie znaleźć można również możliwość stworzenia własnego projektu i złożenia indywidualnego zamówienia. Do zrealizowanych zamówień zaliczyć można przyczepę otwieraną bokiem, która przystosowana była specjalnie dla działalności usługowej, czy oryginalna przyczepa będąca jednocześnie mobilnym zakładem fryzjerskim. Firma oferuje również usługi z zakresu serwisu przyczep zarówno produkcji własnej, jak i innych firm. Wokader zajmuje się również wypożyczaniem różnego rodzaju przyczep.

Wielkie gabaryty

Na Południu Polski, w miejscowości Malnia, znajduje się firma Gniotpol Trailers, która zajmuje się produkcją wielozadaniowych i nietypowych konstrukcji. Doskonałym przykładem jest budka obserwacyjna, którą umieszczono na podnoszącej się konstrukcji, przymocowanej do przyczepki ciągniętej przez samochód. Rozwiązanie doskonałe dla osób z kół myśliwskich lub dla nadleśnictwa w celu obserwacji terenu. Oprócz tak zadziwiających konstrukcji, specjalizacją firmy są przyczepy gabarytowe, a więc plandeki, skrzynie czy platformy, głównie dla tirów. Warto wspomnieć, że jest to solidna i profesjonalna firma, której przyczepy posiadają wszystkie potrzebne certyfikaty i homologacje europejskie.

produkowanie przyczep - jakie najlepsze i na co zwrócić uwagę

Przyczepy handlowe

Firma Bodex, mająca swą siedzibę w Solcu Kujawskim, posiada ofertę skierowaną głównie dla przedsiębiorców, którzy zainteresowani są przyczepami handlowymi. Firma posiada bardzo duży wybór, który dostosowany jest do niemal każdego segmentu rynku, między innymi w gastronomii czy handlu obwoźnym. Firma posiada bardzo wysoką pozycję, którą zapewniła jej produkcja przyczep z najlepszych materiałów dopasowanych do wymogów sanitarnych. Konstrukcje są trwałe, wykonane ze stalowych profili i nierdzewnych wykończeń wnętrza.

 Przyczepy dla rolników

Jednym z najczęściej rekomendowanych producentów przyczep rolniczych jest firma Marpol z Ryk. Oferta jest bardzo szeroka. Największym zainteresowaniem cieszy się przyczepa rolnicza typu wywrotka od 1,5T do 8T. Ilość firm produkujących przyczepy i ich zróżnicowana oferta są tak duże, że każdy klient z pewnością znajdzie produkt, który będzie spełniał wszystkie jego oczekiwania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here