Kultura, rozrywka, hobby | www.cooltural.pl

Muzyka

 • Andrea Bocelli w Polsce w 2017!

  Andrea Bocelli w Polsce w 2017!

  Już 5 sierpnia 2017 roku na szczecińskich Wałach Chrobrego będzie można kolejny raz w Polsce wysłuchać śpiewu wielkiego, włoskiego tenora nazwiskiem Andrea Bocelli. Jest to najpopularniejszy śpiewak operowy, a jego wszystkie albumy sprzedały się w liczbie ponad 75 mln egzemplarzy na całym świecie.

  Czytaj więcej
 • Nowy projekt Kazika Staszewskiego

  Nowy projekt Kazika Staszewskiego

  7 listopada światło dzienne ujrzało wydawnictwo zatytułowane „Zakażone piosenki”. Za płytę odpowiada formacja Zuch Kazik. Znajdziemy na niej dużo szyderstwa i wspomnień z dawnych lat.

  Czytaj więcej
 • Trudna miłość Czesława Mozila

  Trudna miłość Czesława Mozila

  Od 6 października można nabyć nową płytę zespołu Czesław Śpiewa. W tym dniu rozpoczął się też ciężki okres w życiu Czesława Mozila. Na artystę spłynęła fala krytyki i niezrozumienia.

  Czytaj więcej
 • Festiwale muzyczne w Polsce

  Festiwale muzyczne w Polsce

  Najczęściej odbywają się latem, kiedy pogoda dopisuje. Gromadzą wielotysięczną publiczność, która rok rocznie zapełnia widownie w całej Polsce. Oto największe festiwale muzyczne w naszym kraju, na których musisz być.

  Czytaj więcej
 • Kalendarz imprez muzycznych na 2015 rok

  Kalendarz imprez muzycznych na 2015 rok

  Zastanawiasz się, na jaki koncert wybrać się w 2015 roku? Zerknij na nasz przegląd najlepszych koncertów w pierwszych miesiącach przyszłego roku i czym prędzej kupuj bilety, bo znikają jak świeże bułeczki!

  Czytaj więcej