Długie, jesienne wieczory rozleniwiają każdego z nas, zasiadamy wtedy na wygodnej kanapie, sięgamy po pilota i włączamy telewizor. Przeskakujemy z kanału na kanał, w duchu licząc na jakiś fajny film lub program, mijają długie, ciągnące się minuty a my, nudzimy się tak samo jak wcześniej. Sięgamy po książkę, otulamy się kocem i popijając ciepłą herbatę zagłębiamy się w tekst po czym… zasypiamy. Przecież nie o to nam chodziło! Książki potrafią utulić nas do snu, a pod ręką nie ma żadnego dobrego filmu, wszystkie nasze kasety obejrzane, w telewizji wciąż to samo, a na dworze plucha i brak ochoty na wyjście do kina.

Jakiś fajny film?Na całe szczęście mamy jeszcze internet, a tam całą masę filmowych propozycji, witryny oferujące nam usługi VOD to rewelacyjne rozwiązanie i alternatywa dla tych, którzy mają już dość telewizyjnych programów, obejrzanych po kilka razy. Przegapiliśmy fragment ulubionego serialu? Włączamy odpowiednią witrynę i już możemy go nadrobić, albo co lepsze urządzić sobie nocny seans. Możemy wtedy pochłonąć nawet cały sezon, nie musząc odliczać dni do następnego odcinka. Niektóre zagraniczne produkcje nie są tak łatwo dostępne, nie obejrzymy ich w telewizji czy nawet w kinie. Takie platformy często mają dostęp choć do niektórych z nich, co z całą pewnością jest nie lada gratką dla prawdziwego filmowego konesera.

Lubimy od czasu do czasu wyjść do kina na jakiś fajny film, obejrzeć dobrą ekranizację ulubionej powieści na dużym ekranie, zobaczyć coś w lepszej jakości

Jednak nie małe ceny biletów odrobinę zniechęcają nas do regularnych wyjść. Wolimy dostać coś szybko, najlepiej bez ruszania się z domu i niskim kosztem. Platformy z filmami gwarantują nam to wszystko, jeśli dobrze poszukamy znajdziemy te nieodpłatne ale warto wydać też od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych na miesiąc. Gwarantuje nam to nieograniczony dostęp do wszystkich kinowych propozycji w całkiem niezłej jakości, w wersjach jakie tylko nam odpowiadają. Nie lubimy lektora, napisów czy wolimy obejrzeć film w oryginale – nic więc nie stoi na przeszkodzie! Dzieciaki marudzą o bajkę? mogą wybierać co tylko wymarzą sobie w danej chwili. Kłócimy się z partnerem bo on, od komedii romantycznej woli film akcji? Każdy ogląda co chce mając dostęp tak na prawdę do jednego konta z wieloma profilami.

Nie trzeba chyba tłumaczyć zalet filmowych portali, każdy kto ceni sobie wygodę, swój czas i pieniądze, a dodatkowo uwielbia filmy wybierze je bez wahania.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here