Każdy z nas chce być po prostu kochany.Czytając te słowa, wielu z Was zapewne uśmiecha się pod nosem albo wręcz śmieje się w głos. Jednak jest to prawda. Niezmienny fakt od wielu pokoleń. Tak zostaliśmy stworzeni. Pragniemy akceptacji, bezpieczeństwa i kogoś, z kim zawsze możemy porozmawiać i podzielić się smutkami, czy radościami życia.
Jak się to objawia? Najprościej mówiąc, spostrzegamy to wszystko jako zainteresowanie płcią przeciwną.

Zaczyna się ono już w wieku dojrzewania i chyba się nie kończy. Gdzie poznać swoją miłość? Czy wystarczy po prostu wyjść na ulicę? Zdarza się i tak, ale niestety są to wyjątki. Trzeba włożyć trochę wysiłku, żeby znaleźć się w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu. Czas na konkrety.

Gdzie się wybrać, żeby poznać kogoś ciekawego?

Gdzie się wybrać, żeby poznać kogoś ciekawego?Na pewno wielu z Was na myśl przychodzi słowo klub. Jest to jakieś wyjście. Nie nazwałabym go najlepszym, ale jeśli nie ma się innego wyjścia, można próbować i w ten sposób. Nie można zaprzeczyć, że akurat takie miejsca pękają w szwach, jeśli chodzi o młode osoby. Młodzież chodzi tam żeby się pobawić, potańczyć, pośmiać i poznać nowe osoby. Oczywiście, króluje tam muzyka, więc warunki do rozmów mogą być nienajlepsze. Ale dla chcącego nic trudnego. Może się wydawać, że w klubie nie znajdziemy osób, które prezentują sobą porządne wartości. Ale to błąd. Nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. Zmęczony po całym tygodniu nauki student, ma prawo wyjść na miasto i trochę potańczyć. Jednak powstaje teraz pytanie…

Jak rozmawiać z dziewczyną?

Niektórzy młodzi mężczyźni mogą mieć z tym niemały problem. Chłopak spostrzega piękne, gładkie włosy, delikatne rysy twarzy, duże oczy, malinowy kolor ust. I ukradkiem spogląda. Układa w głowie plan, jak tu podejść, zagadać. Myśli sobie: może po prostu powiem, że jest niesamowicie ładna? Albo, że zatkało mu dech w piersiach, kiedy tylko na nią spojrzał? A może zaraz wymyśli coś innego. Pochłonięty własnymi myślami, nie spostrzega nawet, że te piękne, duże oczy skierowane są w jego kierunku. I nagle pojawia się panika! Strach! Alarm! Co robić, co robić?! Hormony szaleją… Ale spokojnie, weź głęboki wdech i podejdź. Taka okazja może się nie powtórzyć.

Nie traktuj dziewczyny, jakby była królową, do której nie wolno Ci podejść

Oczywiście kobietom należy się szacunek i zapewne będziesz się przy nich zachowywał inaczej niż przy kumplach, z większą ogładą i klasą. Aczkolwiek rozmawiaj z nimi normalnie. Cóż to znaczy? Tylko tyle, żebyś był sobą. Nie myśl jak wypadniesz, czy jej się spodobasz, jakie zrobisz pierwsze wrażenie, czy nie ucieknie po Twoich pierwszych słowach. Wyrzuć te wszystkie myśli z głowy. One tylko ją zaprzątają i powodują, ze tracisz pewność siebie. A jak można zaimponować dziewczynie? Właśnie pewnością siebie. Oczywiście, jak ze wszystkim, z umiarem. Zbytnia pewność siebie też wcale nie jet dobra. Może skutecznie odepchnąć od Ciebie dziewczynę, a już szczególnie, gdy będziesz tylko udawał, jaki to jesteś pewny siebie. Powtarzam, bądź po prostu sobą! Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś, bo to przyniesie zły efekt.

Popracuj nad pewnością siebie

Popracuj nad pewnością siebieJeśli Twoja pewność siebie nie jest jeszcze w pełni wykształcona, to popracuj nad nią. Możesz poczytać poradniki dotyczące poznawania własnej wartości i budowania jej. Tylko, wybieraj mądre książki. Zastanów się czy lubisz siebie. Na pewno tak! Masz przecież wiele zalet, ciekawe zainteresowania, poczucie humoru, jesteś odpowiedzialny, wrażliwy, troskliwy albo charakteryzuje Cię inna cecha. Na pewno coś znajdziesz! Jeśli zdasz sobie sprawę, z tego jaki jesteś, łatwiej będzie Ci zbudować swoją pewność siebie. Na pewno nie możesz się skupiać tylko na tym, żeby kogoś poznać, traktować tego jako najważniejszy cel w życiu. Po prostu żyj swoim życie i bądź szczęśliwy, a Twoja radość życia, pasja przyciągną do Ciebie odpowiednią osobę, którą zaciekawisz.

Wtedy to właśnie przyjdzie czas na rozmowę, z którą po wykonaniu poprzednich kroków nie powinieneś mieć żadnych problemów. Bądź szczery i uczciwy. Zachowuj się tak, jakbyś sam chciał być traktowany. Dziewczyny bardzo lubią mężczyzn, którzy są dla nich zwyczajnie mili. Dodatkowym plusem jest klasa, szarmanckość.

Jeśli pomimo wszystkich rad, nadal zastanawiasz się jak rozmawiać z dziewczyną, pomoże Ci w tym poczucie humoru, jeśli takowe posiadasz. Pozwala ono wybrnąć z wielu sytuacji. I nie ma się, co oszukiwać, śmiać lubi się każdy!

Pokaż dziewczynie jaki jesteś. Udowodnij swoim sposobem bycia i rozmową, że warto bliżej Cię poznać. Ale pamiętaj, żeby niczego nie udawać! Prawda prędzej, czy później i tak wyjdzie na jaw, a po drodze cała eskapada przyniesie tylko szkody. Jeśli Ty będziesz się czuł swobodnie, to i towarzyszka rozmowy będzie się tak czuła. Tak więc, zwracaj też uwagę na to, czy i Ty dobrze się bawisz. To podstawa, ale o niej również warto wspomnieć. Przy rozmowie z dziewczyną, ale i z kimkolwiek innym, pamiętaj o dobrej dykcji
i wysławianiu się. W dzisiejszych czasach teoretycznie nie zwraca się już na to uwagi, ale praktyka pokazuje zupełnie co innego.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here