Kultura, rozrywka, hobby | www.cooltural.pl
Ślub 2017 - trendy, o których musisz wiedzieć

Ślub 2017 - trendy, o których musisz wiedzieć

Planujesz ślub w tym roku? Zobacz zestawienie najważniejszych trendów w kolekcjach sukien oraz organizacji weselnego przyjęcia!

Romantyczne kreacje

W modzie ślubnej wciąż królują koronki, połączone z siateczkowymi wykończeniami, prześwitami i głębokimi wycięciami. Do łask wracają rękawy: krótkie, opadające na ramiona w stylu hiszpańskich carmen, a także długie, rozkloszowane lub wykończone koronką. Poza bielą w kolekcjach projektantów pojawiają się pastele: odcienie beżu, brzoskwini, różu i błękitu. Suknie zgodne z wymienionymi trendami oferuje salon sukien ślubnych Laurelle w Warszawie.

 

Ażurowa lub błyszcząca biżuteria

Modne pozostają duże wiszące kolczyki w formie koralików lub ażurowych form. W ozdobach włosów królują opaski i gałązki – te pierwsze z kwiatami lub drobnymi perełkami, te drugie w formie delikatnych, białych spinek, ozdabiających fryzurę.

 

Zachwycające bukiety

Najmodniejsze ślubne wiązanki 2017 roku powinny być jak najbardziej naturalne – luźno związane, z dodatkiem gałązek oliwnych i polnych kwiatów. Modne są zarówno niewielkie, zielone bukiety, jak i duże wiązanki z przewodnim motywem kwiatowym czy wielobarwne, „energetyczne” kompozycje. Prym w tym sezonie wiodą angielskie róże, piwonie i dalie. Do łask wracają bukiety „kaskadowe”, również utrzymane w luźniejszej formie.

 

Zielona i rozświetlona sala weselna

W dekoracji sali weselnej królują kwiaty, ustawione na wysokich stelażach lub w prostych szklanych flakonach. Pojawiają się również zielone girlandy, miedziane lub szklane patery, ozdoby ze starego złota i srebra. Wciąż modne są wiszące dekoracje, które były jednym z głównych trendów weselnych 2016. W tym roku są to przede wszystkim wspomniane już girlandy, wieszane na górze sali lub montowane przy oświetleniu. Ciekawą propozycją są miedziane klatki, geometryczne ozdoby i rozbudowane „zielone łąki” na suficie. W trendach weselnych 2017 ważną rolę gra oświetlenie – powraca moda na małe, gęsto rozmieszczone lampki, spływające kaskadami z góry lub umocowane za stołem młodej pary. Ciekawym pomysłem jest drucikowe oświetlenie, umieszczone w szklanych naczyniach lub połączone z wiszącymi dekoracjami.

Komentarze