Kultura, rozrywka, hobby | www.cooltural.pl
Dobre filmy na wieczór dla każdego

Dobre filmy na wieczór dla każdego

Szukasz ciekawego filmu na wieczór? Poznaj nasze propozycje najlepszych filmowych hitów do obejrzenia w domu, w zależności od Twojego nastroju.

Kto z nas nie lubi domowych wieczorków filmowych spędzonych w towarzystwie najbliższych? Cisza, spokój, własnoręcznie przyrządzony popcorn i film dobrany do aktualnego nastroju. Właśnie, ale jaką produkcję najlepiej zobaczyć, w zależności od nastroju? 

 

Na wesoło… po ciężkim dniu 

Jedną z najlepszych komedii, jakie możemy polecić na wieczorny relaks, jest amerykańsko-niemiecka produkcja z 2009 roku pt. „Kac Vegas”. Film opowiada historię pewnego szalonego wieczoru kawalerskiego spędzanego, jak sama nazwa wskazuje, w Las Vegas. Po szalonej zabawie, nazajutrz okazuje się, że biesiadnicy nie wiedzą właściwie co się działo w nocy, a na dodatek pan młody zaginął… W rolach głównych Bradley Cooper, Ed Helms i Heather Graham. Film polecany jako świetna odtrutka na ciężki dzień w pracy, ale… niekoniecznie dla niedalekich panien młodych. 


Z nutką romantyzmu 

Dla fanów romantycznych i ciepłych historii polecamy przyjemny, zabawny, ale i momentami wzruszający amerykański film pt. „Och, życie”. Holly i Eric to dwójka ludzi, którzy, choć znają się od dawna i mają wspólnych przyjaciół, to raczej nie pałają do siebie sympatią. Los sprawia jednak, że gdy w wypadku giną ich najlepsi przyjaciele, to właśnie im pozostawiają w testamencie opiekę nad roczną córką. Co z tego wyniknie? Przekonajcie się sami. W rolach głównych Katherine Heigl i Josh Duhamel. Film polecamy na romantyczną randkę we dwoje lub na babski wieczór przy winie.


Z dreszczykiem

Jeśli tuż przed zaśnięciem lubisz się nieco postresować wartką akcją, a do tego zagłębić się w tajniki ludzkiej psychiki, ten film będzie dla Ciebie jak znalazł. „Podziemny krąg”, bo o nim mowa, to historia dwóch mężczyzn, którzy, znudzeni rutyną codziennego życia, postanawiają założyć klub walki, gdzie co tydzień będą mogli rozładować emocje, walcząc z innymi. Mroczny klimat, życiowe prawdy i świetna obsada (Edward Norton, Brad Pitt i Helena Bonham Carter w rolach głównych), to cechy rozpoznawcze produkcji. Polecany na wieczorne spotkania ze znajomymi, przy piwie lub drinku.  

 

tekst: Katarzyna Rydz

zdjęcie: depositphotos

Komentarze