Kultura, rozrywka, hobby | www.cooltural.pl
Disco polo na Stadionie Narodowym - kto wystąpi?

Disco polo na Stadionie Narodowym - kto wystąpi?

Roztańczony PGE Narodowy to wydarzenie długo wyczekiwane przez wielu fanów muzyki tanecznej. Koncert emitowany przez telewizję Polsat odbędzie się 24 września 2017 roku w Warszawie. Czy wystąpią w nim tylko wykonawcy disco polo? Dowiedz się teraz!

Kto wystąpi?

W tym roku na scenie pojawią się wyjątkowe gwiazdy i zespoły, dzięki którym impreza nabierze tempa. Za niesamowitą energię na festiwalu odpowiedzialni będą przede wszystkim: Weekend, Boys, MIG, Defis, After Party, Long&Junior, Top Girls, Extazy, Jorrgus oraz Milano. Gwiazdą wieczoru będzie jednak Akcent z rewelacyjnym Zenkiem Martyniukiem na czele.

 

Weekend

Każdy zna piosenkę "Ona tańczy dla mnie", która znalazła się również w Top100 na światowej liście przebojów. Nie mogłoby jej oczywiście zabraknąć na takim wydarzeniu jak Roztańczony PGE Narodowy! Znanymi utworami zespołu Weekend są również "Najarana Anka" oraz "Za każdą chwilę z Tobą".

 

Boys

Przy ich muzyce wszyscy bawią się rewelacyjnie, dlatego właśnie są jedną z głównych atrakcji na wydarzeniu! Zespół grający Disco Polo, który istnieje od 1991 roku, ma na swoim koncie m.in. takie hity jak "Najpiękniejsza dziewczyno" i "Ty, tylko Ty".

 

MIG

"Miód malina" oraz "Wymarzona" to jedne z najlepszych kawałków tego zespołu. Właśnie dzięki nim MIG zyskał tak dużą popularność. Koncerty na Stadionie Narodowym to świetna okazja, aby pobawić się do tej genialnej muzyki.

 

Defis

"To złamane serce" to piosenka, którą musi znać każdy fan muzyki rozrywkowej. Zatem jeśli jeszcze jej nie słyszałeś - koniecznie nadrób to na nadchodzącym wydarzeniu i to na żywo! Nie ma większego hitu, jeśli chodzi o disco polo.

 

After Party

Kolejny świetny zespół, który z pewnością rozkręci każdą imprezę. "Wciąż na Ciebie czekam" oraz "Moja wyjątkowa" to genialne utwory, które warto usłyszeć na żywo.

 

Long&Junior

Zespół, który łączy disco polo i muzykę dance. Bardzo ciekawy mariaż. "Bądź przy mnie blisko" na pewno zachwyci wielu fanów dobrej muzyki.

 

Top Girl

Dynamiczne trio, które tworzy niezapomnianą muzykę disco polo. Taka energia rzadko się zdarza! Tak samo zresztą jak talent wokalny. Najbardziej znane hity to m.in. "Mleczko" i "Sexi bomba".

 

Extazy

Podobnie jak Long&Junior - wykonywana przez Extazy muzyka sytuuje się na granicy disco polo i dance'u. Utwory takie jak "Chciałem być" i "Sexibomba" dowodzą, że zespół zyskał popularność nie bez powodu.

 

Jorrgus

Fantastyczny zespół, który również wystąpi na Stadionie Narodowym, z pewnością pasuje stylem muzycznym do pozostałych grup prezentujących się tego wieczoru. Jorrgus pochwalić się może rewelacyjnym brzmieniem piosenek "Piękna nieznajoma", "Będziesz moja" oraz "Twój jeden szept". Nie są to jednak jedyne udane produkcje! Zespół ma w repertuarze całe mnóstwo wyśmienitych kawałków.

 

Milano

Muzyka taneczna to żywioł tej grupy. Doskonale się w niej czują i to widać! Dlatego właśnie zespół ten zyskał tylu fanów. "Jasnowłosa" oraz "Justysia" to kultowe piosenki Milano, ale nie jedyne, które warto usłyszeć na koncercie z prawdziwego zdarzenia!

 

Akcent

Disco polo byłoby dużo uboższe, gdyby nie ten właśnie zespół. Dla samego Akcentu warto zakupić bilet na Roztańczony PGE Narodowy, bowiem będzie to gwiazda wieczoru, która rozświetli go takimi hitami jak niezapomniana piosenka "Przez Twe Oczy" oraz wybitny utwór "Czekam na Ciebie"!

Koncert, który ma w programie tak rewelacyjne gwiazdy, musi być udany. Dlatego właśnie nie warto zastanawiać się ani chwili! Jeśli jeszcze nie masz biletu - spiesz się, aby go zakupić i zagwarantować sobie genialną zabawę przy dźwiękach świetnej muzyki!